KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12577511
nr 1257 7511
Marita Karlsson
(f. 1947), Finland
Akvarell, Komposition. Signerad. Motivet: 71x51
Marita Karlsson, finländsk konstnär, konstpedagog och frilansjournalist född 1947 i Lojo.
måndag 27 maj 2019
kl 19:12:06
Marita Karlsson
Läs mer om Marita Karlsson